Садиба Лазок

Поїздки

trumb_service_6Кожна людина хоче добре відпочити і Карпати для цього надають безліч можливостей. Влітку тут можна гуляти по екологічно чистому лісу і збирати гриби, ягоди, насолоджуватися красою пейзажів, а взимку зануритися в швидкість руху на лижних спусках. Весна і осінь, також подарують безліч незабутніх вражень.

Відпочинок у Карпатах захоплюючий у будь-яку пору року і для людини будь-якого віку. Ви можете собі підшукати спокійний відпочинок у Карпатах десь на турбазі, пансіонаті або готелі, а якщо хочете, то і зануритися в національний колорит. Можна скористатися можливостями зеленого туризму Карпат, який в крайній час почав стрімко розвиватися. Вам запропонують фрукти і овочі добродушні хазяєва зі своєї грядки, а свіже молочко і сир додаватимуть вам бадьорості і сил для нових відкриттів гуляючи по Карпатських лісах. Ну а якщо ви віддаєте перевагу активному відпочинку, тоді сплави, парапланерізм, кінні прогулянки, поїздки на квадроциклах, гірських велосипедах і джипах в Карпатах якраз для вас.

Якщо ви їдете спеціально, щоб підлікуватися, тоді санаторії Карпат запропонують вам різні послуги і мінеральна Карпатська вода, віллється у ваше тіло очищуючим струмочком, що загоює всі рани і поновлює організм.

Для натуралістів і митців Карпати – це джерело натхнення. Озброївшись фотоапаратом або відеокамерою, можна пуститися у “полювання” за неповторними проявами Карпатської природи. Кожен порив вітру в Карпатах, химерні хмари або гра тіні і світла, кожен листочок або крапелька роси, – все оживатиме в руках таких людей з новою силою і по особливому… Художники ж, зможуть всю красу відобразити в своєму баченні на полотні, щоб Карпати ожили у когось удома в іскристих фарбах.

Для дітей відпочинок у Карпатах – це заряд бадьорості і нові враження наступного року. І в своїх творах – “як я провів літо”, вони зможуть розповісти про свої пригоди переживши їх прекрасні моменти в своїй пам’яті знову і знову.

Хай Карпати і природа, дарують вам відпочинок, заряджають вас, допомагають додати вашому життю особливий сенс, а свіжість Карпатського вітру і сила гірських вершин будуть з вами у ваших буденних справах.

Пропонуємо  також  в літі поїздки на Солені озера (смт.Солотвино) на  гірськи річки , поїздки до географічного центру Європи та інші цікаві маршрути по Закарпаттю , в зимі поїздки на (Буковель,Драгобрат).Поїздки здійснюються на 9-місному кліматізованому мікроавтобусі. Також даємо в прокат туристичне і гірськолижне спорядження , велосипеди .

Для любителів екстріму пропонуємо поїздки в гори, полонини .Поїздка здійснюється на автомобілі ГАЗ-66. На вершині полонин  вас чекають  незабутні враження. До вашого прибуття наш персонал на побудованому нами майданчику для ночівлі  розіб’є  наметове містечко та приготує смачний обід на вогнище.Там ви можете побачити вівчарські стаї та скоштувати овечий сир та урду.Все спорядження  намети, спальні мішки,посуд,їжа,транспорт входить в ціну.

Ціна поїздки від 500 грн/особа

Багото єкскурсій по Закарпаттю замки Мукачева(замок Паланок,замок Шенборнов),Хуста,солені озера Солотвино,термальні Води Берегово (Косино) (купання в термальних басейнах). Сучасний відпочинковий комплекс із термальними водами, який розташований у 200-річному дубовому гаю. Відпочинок в термальних басейнах сподобається дорослим і дітям, а також принесе користь здоров’ю,озеро Синивір,водоспад Шипіт,ферми(страусина,оленяча),Єко ферми-дегустації та інше.Ціни від 70 грн.

8

Отдых в КарпатахСтраусина ферма пана Василя, Закарпаття, Хуст